Artırılmış Gerçeklik Ürünlerimiz

Kozar Yazılım olarak, AR teknolojisini kullanarak çeşitli projeler gerçekleştirdik. Önceki projelerimizden bazıları şunlar;

Kozar App

Bilim insanı adaylarının kendilerini geliştirmesine ve bu gelişimlerini kısa sınavlar ile pekiştirmelerine yardımcı olacak bir simülasyon uygulaması tasarladık. Aynı zamanda artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak, Santrifüj, Otoklav ve PCR senaryolarını gerçek dünyada deneyimlemelerini sağlayarak yer, zaman ve maliyetten tasarruf sağlayacakları eğitim senaryoları oluşturduk.

Google Play Store üzerinden herkesin ücretsiz olarak indirip, deneyimleyebileceği bu uygulamamızda artırılmış gerçeklik teknolojisinin, eğitimde kullanılabileceğini tüm ilgililere sunduk.

Canlanan Sayfalar

Özel müşterilerimizden birisi için geliştirdiğimiz bu uygulamada, kullanıcılar yazıcıdan çıkarttığı siyah beyaz görsel materyalleri istedikleri gibi boyayarak sonrasında 3 boyutlu olarak canlandırabilir, animasyonlar ve ses efektleri ile keyifli zamanlar geçirebilirler. Aynı zamanda bu uygulamada eğitici ve öğretici ögelere yer vererek, kullanıcı kitlesi için faydalı hale getirdik.

Dijital Dünyaya Adım Atın!

Bizimle İletişime Geçin