Hakkımızda

Kozar olarak, 2020 yılında kurduğumuz Kozar Simülasyon Araştırma Geliştirme Biyoteknoloji Yazılım Ticaret Anonim Şirketi olarak sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik alanında bir devrim yaratmak için buradayız! Misyonumuz, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojilerinin kullanımını yaygınlaştırmak ve kullanıcılara yeni ve etkileşimli öğrenme deneyimleri sunmak.

Bu inanılmaz girişimcilik yolculuğumuza Mart 2020’de TÜBİTAK BİGG – Arçelik Garage BIGG girişimci geliştirme programına kabul edilerek başladık. O andan itibaren gösterdiğimiz performansla Eylül 2020’de TÜBİTAK BIGG’in desteklediği ekipler arasında seçilmekten gurur duyduk. Aynı yılın Kasım ayında ise KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Desteği alan ekipler arasında yerimizi aldık.

Vizyonumuz, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojilerinin kullanımını yaygınlaştırarak interaktif ve etkileşimli öğrenme deneyimleri sunmak. Geleceğin yeni deneyim sisteminde öncü olmayı ve öğrenme deneyimini daha da ileri taşımayı hedefliyoruz.

Eğer siz de bu heyecan verici yolculuğa katılmak isterseniz, sizinle birlikte büyümek için sabırsızlanıyoruz! Kozar olarak, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojilerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmak ve eğitim dünyasını baştan aşağı değiştirmek için birlikte çalışmak dileğiyle!

Ekibimiz

Ebru Bozkurt

Co Founder – CEO

Dijital Dünyaya Adım Atın!

Bize Ulaşın