Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış Gerçeklik (AR), gerçek dünyayı sanal içeriklerle zenginleştirme teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde fiziksel dünyayı algılarken, sanal öğeleri gerçek dünyanın içine yerleştirebiliriz.

KOZAR YAZILIM olarak AR teknolojisini kullanıcıların çevrelerini daha etkileşimli ve bilgi dolu hale getirerek günlük yaşamı ve iş süreçlerini geliştirmek için kullanıyoruz. AR ile eğitimden eğlenceye, endüstriyel uygulamalardan sağlık hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ürünler geliştirmekteyiz.

Bize Ulaşın

Yetkinliklerimiz

Kozar Yazılım olarak, AR teknolojisini kullanarak çeşitli projeler gerçekleştirdik. Önceki projelerimizden bazıları şunlar;

Eğitim Uygulamaları

Eğitimde AR teknolojisinin gücünü kullanarak, bilim insanı adaylarının laboratuvar cihazlarını ve ekipmanlarını deneyimlemelerine yardımcı olacak interaktif eğitim uygulamaları geliştirdik.

Sanal Satış Deneyimi

Perakende sektöründe AR ile mobilya, giyim ve aksesuar gibi ürünleri sanal olarak deneyimleyen müşterilere yönelik uygulamalar tasarladık. Bu sayede müşteriler, ürünleri gerçekten deneyimliyormuş gibi hissettiler.

Sanal Sağlık Eğitimi

Sağlık sektöründe, ameliyat öncesi eğitimler için AR tabanlı simülasyonlar geliştirdik. Bu simülasyonlar sayesinde tıp öğrencileri, gerçekçi bir deneyimle operasyonları uygulamalı olarak öğrenebildiler.

Endüstriyel Kullanım Uygulamaları

Fabrikalarda, AR teknolojisi ile üretim süreçlerini optimize eden ve işçilere talimatları sanal olarak gösteren uygulamalar tasarladık. Bu sayede işçiler, karmaşık montaj işlemlerini daha hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebildiler.

Artırılmış Gerçeklik Ürünlerimiz

Kozar Yazılım olarak, AR teknolojisini kullanarak çeşitli projeler gerçekleştirdik. Önceki projelerimizden bazıları şunlardır;

Kozar App

Bilim insanı adaylarının kendilerini geliştirmesine ve bu gelişimlerini kısa sınavlar ile pekiştirmelerine yardımcı olacak bir simülasyon uygulaması tasarladık.

Canlanan Sayfalar

Bu uygulamada, kullanıcılar yazıcıdan çıkarttığı siyah beyaz görsel materyalleri istedikleri gibi boyayarak sonrasında 3 boyutlu olarak canlandırabilir.

Dijital Dünyaya Adım Atın!

Bize Ulaşın