Sanal Gerçeklik Ürünlerimiz

Kozar Yazılım olarak, VR teknolojisinin gücünü kullanarak çeşitli projeler gerçekleştirdik. Önceki projelerimizden bazıları şunlar;

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

VR teknolojisi ile iş sağlığı ve güvenliği eğitimi alan kişiler için gerçekçi fabrika simülasyonları geliştirdik ve tehlikeli işlerde çalışan işçilerin eğitimini interaktif VR simülasyonlarıyla destekledik.

Aynı zamanda bu uygulama ile, işçilerin iş sağlığı ve güvenliği bilgilerini pekiştirdik, test ettik ve sonuçları işverene raporladık. Bu sayede işyerlerinde İSG verimliliğinin artırılmasına katkıda bulunduk.

Sanal Fuar Uygulamaları

Tübitak Bilgem ve Tübitak SAGE için geliştirdiğimiz bu sanal fuar uygulaması ile Saha Expo 2022 de ziyaretçilerin Tübitak ürünlerini daha yakından görmelerini ve deneyimlemelerini sağladık.

Fuar boyunca yoğun ilgi gören uygulamamız, çok sayıda ziyaretçiden olumlu dönüş alarak Saha Expo 2022’nin öne çıkan uygulamalarından birisi oldu.

Eğlence ve Oyunlar

VR – Cardboard oyunları tasarlayarak kullanıcıların farklı dünyalara adım atmalarını ve etkileşimli oyun deneyimleri ile eğitimlerini pekiştirmelerini sağladık.

Oyunlaştırılmış eğitim içeriklerimiz ile de tıp, astronomi, yabancı dil ve daha bir çok alanda öğrencilerin eğitimlerine destek olduk.

Afet Eğitimleri

Deprem, sel ve yangın gibi afetlere dikkat çekmek, alınması gereken tedbirlerin önemini vurgulamak ve insanları bu afetlere karşı hazırlıklı hale getirmek için uygulamalar tasarladık.
Bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar, afet öncesinde, sırasında ve sonrasında hangi önlemleri almaları gerektiğini, güvenli ve güvenli olmayan davranışları öğrendiler.

Dijital Dünyaya Adım Atın!

Bizimle İletişime Geçin